Konzultační hodiny

 

KONZULTAČNÍ HODINY UČITELŮ TEORETICKÉHO VYUČOVÁNÍ
Aujezký Aleš, Mgr. (AUJ) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Bubeníková Irena, Ing. (BUB) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Bumbálková Adéla, Mgr. (BUM) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Dvořáčková Zuzana, Mgr. (DVZ) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Dorotíková Jana, Ing. (DOR) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:15–14:00 hod.
Fiala Karel. Ing. (FIA) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Galandrová Lenka, Mgr. (GAL) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Hermannová Lenka, Mgr. (HER) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Chromková Radka, Mgr. (CHR) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:00–13:45 hod.
Krupová Eva, Ing. (KRU) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Kubíčková Hana, Bc. Ing. (KUB) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Kyzlinková Jana, Mgr. (KYZ)  2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Lédlová Jana, Ing. (LED) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Lukšová Martina, Mgr. (LUK) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Malivánková Jana, Mgr. (MAL) 2. a 3. pátek v měsíci: 8:30–9:30 hod.
Mikušková Pavla, Ing. (MIK) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Mojžíšová Jaroslava, Ing. (MOJ) 1. a 2. čtvrtek v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Odehnalová Romana, Bc. Ing. (ODE) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Pachtová Božena, Ing. (PAC) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Pál Richard, Ing. (PAL) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Podalová Kateřina, Mgr. (POD) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Pokorný Josef, Ing. (POK) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Prokoeš Lubomír, Ing. (PRO) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Prachařová Toufarová Monika, Ing. (PRA) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Spáčilová Lenka, Mgr. (SPA) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Šafářová Jiřina, Mgr. (SAJ) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Štarhová Ludmila, Mgr. (STA) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Zahradníková Miroslava, Ing. (ZAH) 2. a 3. čtvrtek v měsíci: 14:30–15:15 hod.
Zámečníková Anna, JUDr. (ZAM) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Zemanová Barbara, MgA. Mgr. (ZEM) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
Zemanová Hana, Mgr. (ZEH) 2. a 3. úterý v měsíci: 13:45–14:30 hod.
DOKUMENT V PDF FORMÁTU KE STAŽENÍ ZDE

KONZULTAČNÍ HODINY UČITELŮ ODBORNÉHO VÝCVIKU
Gabryšová Ivana (GAB)

2. a 3. úterý v měsíci: 14:30–15:15 hod. (lichý týden)
2. a 3. úterý v měsíci: 15:15–16:00 hod. (sudý týden)
– dílna Elektro (Rozvodna u školy)

Homola Jiří, Mgr. Mgr. (HOM)

2. a 3. úterý v měsíci: 15:15–16:00 hod.
– dílna Brašnář (Centrum Kociánka)

Huťka Jiří (HUT)

2. a 3. úterý v měsíci: 14:30–15:15 hod.
– dílna Elektro (Centrum Kociánka)

Kovářová Hana, Bc. (KOV)

2. a 3. úterý v měsíci: 14:30–15:30 hod.
– dílna Zpracovatel (S31 – Škola)

Kráčmar Milan (KRA)

sudé pondělí: 14:15–15:15 hod.
– kabinet učitelů OV – Zahrada (Centrum Kociánka)

Kyjovská Milada, DiS. Bc. (KYJ)

2. a 3. úterý v měsíci: 13:15–14:15 hod.
– dílna Bižuterie (S12 – Škola)

Milo Ondřej, Mgr. (MIL)

2. a 3. úterý v měsíci: 15:15–16:00 hod.
– sudý týden --> dílna Elektro (Rozvodna u školy)
– lichý týden --> dílna Elektro (Centrum Kociánka)

Mrázová Martina, Mgr. (MRA)

2. a 3. úterý v měsíci: 14:15–15:15 hod.
– kabinet učitelů OV – Zahrada (Centrum Kociánka)

Petrášová Jarmila (PEA)

2. a 3. úterý v měsíci: 14:15–15:00 hod.
druhé sudé úterý v měsíci: 14:15–15:15 hod.
– dílna Brašnář (Centrum Kociánka)

Pětník Petr, Bc. (PEP)

2. a 3. úterý v měsíci: 14:15–15:15 hod.
– kabinet učitelů OV – Zahrada (Centrum Kociánka)

Říhová Jana, Mgr. Mgr. (RIH)

středa sudý týden: 7:00–8:00 hod.
– kabinet č. 208 (Škola)

Smrčková Alena, Mgr. (SMA)  2. a 3. úterý v měsíci: 14:15–15:15 hod.
– dílna Šití prádla (Centrum Kociánka)
Šafářová Hana (SAF) 2. a 3. úterý v měsíci: 14:15–15:15 hod.
– dílna Tkalci (Centrum Kociánka)
Štarhová Dana, Mgr. Mgr. 2. a 3. úterý v měsíci: 14:15–15:15 hod.
– dílna Šití (S33 – Škola)
Vičarová Karolína, Mgr. 2. a 3. úterý v měsíci: 15:15–16:00 hod.
– dílna Zpracovatel (S31 – Škola)
Voithová Denisa, Bc. 2. a 3. úterý v měsíci: 15:15–16:00 hod.
– Kuchyňka (S32 – Škola)
DOKUMENT V PDF FORMÁTU KE STAŽENÍ ZDE

Pokud je v úterý provozní porada nebo pedagogická rada, domluvte si konzultaci na jiný den (jiné úterý).